Vaizdo skambutis

Divider

Vaizdo skambutis

Vaizdo skambutis – sutartas personažas paskambins Jums tinkamiausioje platformoje. Jūs gausite klausimyną apie savo vaiką, jį atsakius, personažas bus pasiruošęs pokalbiui ir nustebins vaiką kiek daug žino. Pokalbio metu personažas ne tik kalbėtų, bet galbūt parodytų savo talentus, kartu prašydamas vaiko parodyti savuosius, be abejo dialoge gali būti visko. Garantuojame, vaikas labai nudžiugs mūsų personažo skambučiu! Kartu užpūsime ir virtualią gimtadieninę žvakutę! Sveikinimas per vaizdo skambutį – tai iki 10 min. užtrunkantis vaizdo skambutis, kur mylimas personažas paskambina vaikui ir plepa su juo, sako palinkėjimus, nuo to, kas užsakė šią paslaugą. Žinoma, pastebėjome, kai mes nežinome jokios informacijos apie vaiką, gaunasi, kad kartais mums sunku jį prakalbinti. Todėl, prieš užsakant vaizdo skambutį tėvai turi atsakyti į mūsų klausimyną. Gavę klausimyną iš tėvų, sutariame per kurią programėlę – Messenger, skype, watsapp, viber, zoom. Galima užsakyti ir tą pačią dieną. (9 Eur.)

Vaizdo skambutis su Dovanų paieška

Personalizuotas vaizdo skambutis su lobio paieškom NAMUOSE! Paslaugos veikimas: sutartas personažas paskambins, Jūs gausite klausimyną apie savo vaiką , jį atsakius, personažas bus pasiruošęs pokalbiui ir nustebins vaiką kiek daug žino. Mes paskambinsime Jūsų mažyliams ir kartu ieškosime lobio. Atrodo paprasta? Padarysime tai linksmiau, su vaikučiu turėsime įveikti kelias užduotėles, gausime užuominas ir atrasime lobį! Garantuojame, vaikas labai nudžiugs mūsų personažo skambučiu! Kartu užpūsime ir virtualią gimtadieninę žvakutę! Vaizdo skambutis su dovanų paieška – čia trukmė vaizdo skambučio laikas neribojamas, mums taip pat reikia klausimyno atsakymų apie vaiką, tik šioje programoje tėveliai pasirūpina smulkiomis dovanomis, kurias vaikas ieškos, – geriausia, kad dovanų būtų iki 10, tai gali būti smulkmenos, kurias surinkus pasakoma kur yra pagrindinė dovana, gali būti siųstos nuo svečių ir t.t. čia jau paliekame tėvelių fantazijoms pasireikšti. Tėveliai turi paslėpti dovanas vietoje, kur vyksta šventė, tai gali būti namai, laukas, kiemas, žaidimų kambarys ir atsiųsti mums nuotraukas su aprašymas kur paslėpta, skamba sunkiai, bet iš tiesų užima iki 2 min tokį dalyką padaryti. Turime susitarti laiką ir žinoma programėlę per kurią skambinsime. Ir nepamirškite pasirinkti personažo. O vaikui paskambinęs personažas prašys daryti įvairiausia užduotis už kurias pasakys, kur slepiasi dovanos. (15 Eur.)

Zoom gimtadienis

Nuotolinė gimtadienio programa per zoom arba skype platformą. Šios programos trukmė 40 minučių. Tai puiki alternatyva švęsti gimtadienį su draugais. Pasiruošimas toks pat: reikės jiems ir pakvietimus siųsti ir su visais susitikus dūkti, šventės dieną, visa tai darytume nuotoliniu būdu, visus draugus galima pamatyti viename ekrane. Laukia įdomi ir įtraukianti pasirinkto personažo programa, o pabaigoje bus virtuali torto ceremonija. Plačiausia šypsena po programos, garantuojame.
Galima pasirinkti dvi programas:
Mokslininko gimtadienis – visi šventės dalyviai patys darys eksperimentus, nes prieš programą atsiųsime daiktų sąrašą, o pasiruošus, galėsite tapti tikrais mokslininkais. Pasirinktas personažas parodys ir papasakos, kaip kiekvieną eksperimentą daryti. Eksperimentai lengvi, įveikiami visiems, su balionais, vaisiais ir daiktais, kuriuos galima rasti pas kiekvieną namuose. (Kaina 36 Eur.)
Iššūkių programa – mylimas personažas pasiruošęs labai daug įvairiausių iššūkių, kuriuos įveikti reikės visiems, kurie dalyvauja nuotolinėje gimtadienio šventėje. Daiktų sąrašo nesiunčiame, nes užduotys nereikalauja papildomo pasiruošimo. Užduotys judrios, juokingos, linksmos, verčiančios nusišypsoti arba kvatoti. ( 36 Eur.)

Scroll to Top